fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Magnusson, Tokaj i Partnerzy: nowe otwarcie, nowa nazwa, nowa marka

Agnieszka Pytlas, Andrzej Tokaj
materiały prasowe
Warszawscy partnerzy jednomyślnie podjęli strategiczną decyzję o wystąpieniu z sieci Magnusson. Od 1 stycznia 2020 r. Kancelaria wprowadzi na polski rynek nową markę.

Ten ruch daje impuls do dalszego rozwoju praktyki Kancelarii w kraju oraz otwiera ją szeroko na współpracę z tymi firmami na innych rynkach, które najlepiej odpowiadają na zagraniczne potrzeby klientów.

- Stawiamy na odwagę i skuteczność w działaniu, otwarcie na nowatorskie rozwiązania, budowanie długotrwałych relacji z klientami i członkami zespołu - mówi Agnieszka Pytlas, Managing Partner. - Wspieramy kapitał międzynarodowy na rynkach Polski i Europy Środkowo-Wschodniej - dodaje.

- Współzakładaliśmy poprzednią organizację i nią współkierowaliśmy. Z tą wiedzą i tymi doświadczeniami zadecydowaliśmy, by kontynuować działalność pod nową marką, otwierając kolejny rozdział naszej historii - puentuje Andrzej Tokaj, Senior Partner.

Kancelaria Magnusson, Tokaj i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. P. działa od roku 2001. Chambers Europe rekomenduje Kancelarię każdego roku począwszy od pierwszej edycji w 2007 r., zaś The Legal 500 EMEA poleca ją nieprzerwanie od roku 2005.

Chambers Global rekomenduje zespół w każdym zestawieniu od wydania na 2014 r. Brytyjski tygodnik The Lawyer uznał zespół za Kancelarię Roku 2014 w Polsce (Law Firm of the Year Poland, The Lawyer European Awards 2014).

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA