fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Taylor Wessing w Polsce wyróżniona w zakresie fuzji i przejęć w rankingu IFLR1000

Ewelina Stobiecka, Andrzej Mikosz
Ewelina Stobiecka
materiały prasowe
Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Taylor Wessing w ostatnim wydaniu prestiżowego rankingu IFLR1000 wyróżnione zostało w zakresie fuzji i przejęć w Polsce.

- Jesteśmy tym bardziej dumni z najnowszego wyróżnienia, gdyż jest ono kolejnym po przyznanym nam ostatnio, również przez IFLR, wyróżnieniu w zakresie bankowości. Cieszy nas, że nasze zaangażowanie w pracę na rzecz klientów zostało ponownie docenione i to w zakresie kolejnej praktyki. Świadczenie usług na najwyższym poziomie wpisane jest w wartości naszej firmy. Jest to coraz częściej dostrzegane już nie tylko przez naszych klientów, ale także przez prestiżowe, międzynarodowe wydawnictwa prowadzące rankingi - powiedziała Ewelina Stobiecka, Partner Zarządzająca w warszawskim biurze Taylor Wessing.

Dodatkowo, Partner Andrzej Mikosz otrzymał wyróżnienie Highly Regarded w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych oraz fuzji i przejęć.

- Wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów w precedensowych transakcjach mówi mi, że innowacyjne podejście do zagadnień, jakie napotykają klienci jest fundamentalne dla świadczenia usług w dzisiejszym jakże złożonym świecie. Cieszę się, że to podejście kolejny raz zostało wyróżnione przez IFLR1000 - dodał Andrzej Mikosz, Partner w warszawskim zespole M&A oraz rynków kapitałowych.

IFLR1000 to międzynarodowy ranking kancelarii prawnych ukazujący się od 1990 roku. IFLR1000 przeprowadza badanie w około 170 jurysdykcjach, skupiając swoją uwagę na kancelariach specjalizujących się w prawie finansowym i korporacyjny, a także prawnie rynków kapitałowych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA