fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Inicjatywy partnerów warszawskiego biura Dentons wśród najbardziej innowacyjnych w Europie według Financial Times

123RF
Praktyka Dotacji, Zachęt Rozwojowych i Innowacji, na której czele stoi Michał Turczyk, oraz program NextMind, którego inicjatorką jest Karina Furga-Dąbrowska, zostały wysoko ocenione w rankingu Financial Times Innovative Lawyers Europe 2019.

Członkowie Praktyki Dotacji, Zachęt Rozwojowych i Innowacji zajmują się pozyskiwaniem dla klientów finansowania grantowego i korzyści podatkowych na projekty badawczo-rozwojowe oraz inwestycyjne. Doradztwo świadczone jest w formule one-stop-shop przez interdyscyplinarne zespoły składające się z prawników, ekspertów z dziedziny finansów, rzeczników patentowych oraz inżynierów i naukowców.

Usługa obejmuje najszerszy na rynku zakres merytoryczny, od identyfikacji wyzwań technologicznych i rozwojowych, opracowania i realizacji strategii ich finansowania, przez dostarczenie klientom zasobów technicznych, prawnych i finansowych, aż do opracowania dokumentacji aplikacyjnej i reprezentowania klientów przed organami administracji publicznej krajowej i unijnej. Od czasu powstania Praktyki w Dentons, jej członkowie doradzali przedsiębiorstwom z sektorów motoryzacyjnego, przemysłowego, biotechnologicznego i IT w pozyskaniu finansowania na projekty o wartości ponad 350 milionów euro a całkowite doświadczenie członków zespołu obejmuje pozyskanie dotacji i ulg podatkowych o wartości ponad trzech miliardów euro. Praktyka została wysoko rekomendowana w kategorii „Nowe Produkty i Usługi".

NextMind to program szkoleniowy wspierający prawników i profesjonalistów w rozwoju umiejętności niezbędnych w dzisiejszym świecie prawniczym, takich jak zarządzanie emocjami oraz stresem, oparty na regularnym treningu uważności (mindfulness). Program został wysoko rekomendowany w kategorii „Zarządzanie i Rozwój Talentami". Więcej informacji o NextMind jest dostępnych na dentons.com.

Financial Times Innovative Lawyer Awards to doroczny ranking oraz nagrody przyznawane dla najbardziej innowacyjnych w Europe kancelarii prawniczych, innych dostawców usług prawnych oraz wewnętrznych działów prawnych przedsiębiorstw. W tegorocznej edycji udział wzięły 163 firmy europejskie firmy prawnicze, które nadesłały 750 zgłoszeń. Pełne wyniki rankingu oraz raport Innovative Lawyers: Europe dostępne są na stronie internetowej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA