fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Bird & Bird doradzał Santander przy wdrożeniu systemu Salesforce CRM w Polsce

materiały prasowe
Kancelaria Bird & Bird doradzała na rzecz Santander Bank Polska w związku z wdrożeniem systemu Salesforce CRM bazującego na rozwiązaniu chmurowym. Dzięki nowej platformie Santander będzie mógł jeszcze lepiej dopasować usługi i produkty do potrzeb klientów.

Prawnicy Bird & Bird zapewnili Santander Bank Polska kompleksowe doradztwo prawne w zakresie kwestii regulacyjnych, w tym w zakresie outsourcingu bankowego, przetwarzania danych w chmurze i tajemnicy bankowej. Doradzali również przy negocjowaniu umowy z Salesforce.

Projektem zarządzał radca prawny Sławomir Szepietowski, partner kierujący praktyką finansowań i regulacji finansowych. Wspierał go adwokat Kuba Ruiz, counsel w praktyce commercial warszawskiego biura Bird & Bird.

– Cieszymy się, że mogliśmy doradzać bankowi Santander przy tak ważnym projekcie. Od lat jesteśmy światowym liderem we wdrażaniu innowacyjnych technologii w obsłudze klienta, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić bezpieczeństwo prawne prowadzonych spraw i efektywność negocjacji kontraktów technologicznych. Kolejny, wdrożony z powodzeniem projekt, jest tylko potwierdzeniem, że prestiżowy międzynarodowy ranking Chambers FinTech Legal nie mylił się uznając Bird & Bird za najlepszą kancelarię w Polsce (Band1) doradzającą w zakresie FinTech >>> – powiedział Sławomir Szepietowski.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA