fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Prawnicy z Kancelarii Konieczny Wierzbicki czekają na ślubowanie

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Współpracownicy z dynamicznie rozwijającej się Kancelarii Konieczny Wierzbicki, lidera prawa nieruchomości 2019 i piątej największej kancelarii w Małopolsce 2020 według rankingów „Rzeczpospolitej”, uzyskali pozytywny wynik z egzaminów radcowskiego i adwokackiego. Na ślubowanie radcowskie oczekują obecnie Radosław Tarach i Gabriela Górka, a adwokackie – Paulina Opiełka.

Radosław Tarach specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, wykorzystując do tego rozległą znajomość prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa nowych technologii oraz prawa ochrony danych osobowych. Umowy IT, zagadnienia związane z RODO oraz prawo korporacyjne to głównie kwestie, którym obecnie poświęca swoją karierę zawodową.

Paulina Opiełka łączy w swojej pracy kompetencje mediacyjne z szeroką wiedzą z zakresu prawa korporacyjnego. Wspiera przedsiębiorców oraz inwestorów VC w zorganizowaniu bezpiecznego otoczenia prawnego firmy. Prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju umiejętności komunikacyjnych w prawie i w biznesie.

Gabriela Górka pracuje w departamencie prawa nieruchomości Kancelarii Konieczny Wierzbicki. Specjalizuje się w prawie cywilnym i administracyjnym, a także w zagadnieniach prawnych związanych z procesem inwestycyjnym i obrotem nieruchomościami, świadcząc – w ramach Kancelarii - kompleksowe usługi w tych obszarach.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA