fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Katarzyna Kopczewska i Łukasz Hejmej nowymi wspólnikami kancelarii Baker McKenzie

materiały prasowe
Z dniem 1 lipca 2020 r. do grona Wspólników kancelarii Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp.k. dołączyli partnerzy Katarzyna Kopczewska i Łukasz Hejmej.

Katarzyna Kopczewska jest doradcą podatkowym, partnerem współkierującym Praktyką Podatkową kancelarii Baker McKenzie. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z opodatkowaniem transakcji fuzji i przejęć, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji na rynku nieruchomości. Jest autorką licznych publikacji prasowych, dotyczących zagadnień podatkowych związanych z rynkiem nieruchomości. Przed dołączeniem w 2016 roku do zespołu Baker McKenzie przez 12 lat pracowała w jednej z wiodących firm doradztwa podatkowego. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim.

Łukasz Hejmej jest adwokatem, partnerem kierującym Praktyką Rozwiązywania Sporów Sądowych i Arbitrażowych kancelarii Baker McKenzie. Specjalizuje się w sporach dotyczących odpowiedzialności instytucji finansowych oraz wynikających z transakcji fuzji i przejęć. Do kancelarii Baker McKenzie dołączył w 2015 roku, wcześniej współpracował z wiodącymi międzynarodowymi kancelariami prawnymi. Ukończył Wydział Prawa i Administracji UW oraz studia podyplomowe na Columbia Law School w Nowym Jorku.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA