fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

CDZ doradcą Capital Partners przy transakcji na rynku kapitałowym

Maciej Kotlick, Piotr Rychta
materiały prasowe
Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzała funduszu inwestycyjnemu Capital Partners S.A., głównemu akcjonariuszowi w związku z procesem przejęcia Gekoplast S.A., spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, przez nowego inwestora.
W styczniu 2018 roku powodzeniem zakończyło się wezwanie na akcje spółki, ogłoszone przez grupę Karton S.p.A. (99,3% akcji), a intencją nowego właściciela jest wycofanie akcji Gekoplastu z obrotu na GPW.

Doradztwo CDZ obejmowało przygotowanie dokumentacji transakcyjnej, w szczególności umowy zobowiązującej Fundusze Capital Partners do złożenia zapisu w ramach wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji.

Zespołem prawników CDZ doradzającym przy projekcie kierował wspólnik Maciej Kotlicki we współpracy z r.pr. Piotrem Rychtą.

Gekoplast został stworzony jako spółka portfelowa funduszu private equity Capital Partners. Akcje Gekoplast SA notowane były od 2015 roku na rynku NewConnect, a od maja 2016 roku są przedmiotem obrotu na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA