fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria Ożóg Tomczykowski rozbudowuje zespół fuzji i przejęć

Sylwia Staleńczyk, Karol Sowa
rp.pl
Kancelaria Ożóg Tomczykowski powstała w 2003 roku i od tego czasu stale rozwija swój zespół. Pod koniec 2016 r. Kancelaria poszerzyła zakres swojej działalności o praktykę fuzji i przejęć, którą wyróżnia kompleksowość obsługi transakcji, zarówno od strony prawnej, jak i podatkowej.

Pięcioosobowym zespołem fuzji i przejęć kieruje Karol Sowa, adwokat, specjalista z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie prawa handlowego i cywilnego, które zdobywał w renomowanych międzynarodowych kancelariach. Karol Sowa reprezentował zarówno zagraniczne fundusze inwestycyjne jak i krajowych przedsiębiorców dokonujących akwizycji lub zbywających swoje przedsiębiorstwa na rzecz inwestorów finansowych lub branżowych. Ma doświadczenie w prowadzeniu transakcji w branży produkcyjnej, modowej, rozrywkowej, FMCG, farmaceutycznej, dystrybucyjnej i nieruchomościowej. Posiada także doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów notowanych na GPW, w tym w szczególności w zakresie obowiązków informacyjnych spółek publicznych oraz akcjonariuszy spółek publicznych.

Z przyjemnością informujemy, że od 1 marca 2017 r. do zespołu dołączyła Sylwia Staleńczyk, adwokat, Senior Associate. Sylwia specjalizuje się w obsłudze transakcji fuzji i przejęć (M&A) oraz doradztwie z zakresu prawa spółek i kontraktów handlowych. Ma bogate doświadczenie związane z reprezentowaniem polskich i międzynarodowych klientów z różnych branż przy transakcjach fuzji i przejęć. Doradzała w sprawach z zakresu prawa własności intelektualnej oraz reprezentowała klientów w sporach sądowych cywilnych i gospodarczych. Przed dołączeniem do zespołu Ożóg Tomczykowski współpracowała z wiodącymi kancelariami polskimi i międzynarodowymi.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA