fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria KKLW doradzała ws. uzyskania pozwolenia na budowę nowej siedziby Muzeum Sztuki Nowoczesnej

www.sxc.hu
Kancelaria KKLW doradzała Muzeum Sztuki Nowoczesnej w kwestiach związanych z budową jego nowej siedziby. Prawnicy KKLW wspierali Muzeum między innymi w postępowaniu o udzielenie pozwolenia na budowę, w planowaniu i realizacji inwestycji, w tym przy przygotowaniu i przeprowadzeniu postępowania w zakresie wyboru generalnego wykonawcy, a także zapewnili bieżącą obsługę prawną Działu Inwestycji Muzeum.

Pozwolenia na budowę nowej siedziby Muzeum Sztuki Nowoczesnej jest pierwszym pozwoleniem na budowę budynku w bezpośrednim otoczeniu Pałacu Kultury i Nauki, które zostało uzyskane po wieloletnich staraniach i w ramach skomplikowanego postępowania administracyjnego.

Nowa siedziba Muzeum Sztuki Nowoczesnej jest wyjątkową w skali Polski i Europy inwestycją na potrzeby kulturalne, o ogromnym znaczeniu dla rozwoju Warszawy. Zakończenie prac budowlanych zaplanowane jest na październik 2021 r. Otwarcie muzeum - dwa miesiące później.

Obsługę prawną Muzeum Sztuki Nowoczesnej świadczą eksperci KKLW: Przemysław Wierzbicki, Partner oraz Maciej Łysakowski, Associate.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA