fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria CDZ doradcą Griffin Real Estate przy emisji obligacji

Maciej Kotlicki
Informacja
Prawnicy z kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzali Griffin Real Estate Invest przy emisji obligacji w ramach programu odnawialnego do kwoty 300.000.000 PLN

W ramach transakcji, Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzała przy emisji obligacji z przeznaczeniem środków na finansowanie lub refinansowanie projektów inwestycyjnych oraz spłatę zobowiązań inwestycyjnych grupy Griffin Real Estate.

W drugim etapie transakcji, Kancelaria doradzać będzie w ramach wprowadzenia obligacji do notowań na rynku Catalyst.

„Cieszymy się z długofalowej współpracy z Griffin Real Estate, jest to kolejny projekt obsługiwany przez naszą Kancelarię, m.in. w zeszłym roku doradzaliśmy przy sprzedaży nieruchomości komercyjnych zabudowanych budynkami biurowymi w Warszawie oraz bieżącej obsłudze prawnej jednego z centrów handlowych w stolicy" – powiedziała Anita Woźniak, szef praktyki nieruchomości i budownictwa Kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto.

Realizacja tego projektu wymagała stworzenia zespołu prawników z departamentów: rynków kapitałowych, nieruchomości oraz finansowania inwestycji. Zespołem kierował Maciej Kotlicki, szef praktyki rynków kapitałów z pomocą Aleksandry Petrykowskiej specjalizującej się między innymi w finansowaniu inwestycji. Członkami zespołu Kancelarii w ramach projektu byli ponadto: Piotr Zapalski, Daniel Kozłowski oraz Małgorzata Sas.

Griffin Real Estate to wiodący i dynamicznie rozwijający się inwestor na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Oprócz inwestowania własnych środków zarządza w Polsce również aktywami globalnych funduszy inwestycyjnych. Jest to przede wszystkim Oaktree Capital Management, który już od kilku lat jest strategicznym partnerem Griffin Real Estate a od niedawna także Pacific Investment Management Corporation (PIMCO).

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA