fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

KONDRAT i Partnerzy wygrywają międzynarodowy spór dla „Siarkopol” Tarnobrzeg

Ewa Niesiobędzka-Krause
materiały prasowe
Kancelaria KONDRAT i Partnerzy reprezentowała Zakłady Chemiczne „Siarkopol” Tarnobrzeg Sp. z o.o. w międzynarodowym sporze z wieloletnim niemieckim partnerem biznesowym spółki przed Niemieckim Urzędem ds. Patentów i Znaków Towarowych (Deutsche Patent und Markenamt - DPMA).

Od ponad 20 lat Zakłady Chemiczne „Siarkopol" Tarnobrzeg uprawnione są do znaku towarowego „Wigor S", którym oznaczają swoje flagowe produkty – specjalistyczne nawozy rolnicze zawierające 90% siarki, dystrybuowane do wielu krajów świata. W ostatnim czasie zgłoszenia w złej wierze na terenie Niemiec dokonał wieloletni partner biznesowy Siarkopolu na znak towarowy „Wigor" chcąc przejąć wypracowany przez lata wizerunek marki Siarkopol.

We współpracy z niemiecką kancelarią prawno-patentową Weickmann & Weickmann kancelarii KONDRAT i Partnerzy udało się skutecznie unieważnić znak towarowy „Wigor". W konsekwencji rejestracja znaku „Wigor" na terytorium Niemiec ma szanse trafić do uprawnionego podmiotu.

Za prowadzenie sprawy odpowiedzialny był zespół Patentów i Znaków Towarowych kancelarii KONDRAT i Partnerzy pod kierownictwem Ewy Niesiobędzkiej-Krause - rzecznika patentowego, partnera.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA