fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Nowa strona internetowa Rödl & Partner

materiały prasowe
Z początkiem roku firma Rödl & Partner opublikowała nową wersję strony internetowej roedl.pl. Zmieniona została szata graficzna na bardziej atrakcyjną i nowoczesną, dodano nowe funkcjonalności ułatwiające korzystanie ze strony na urządzeniach mobilnych, a także odświeżono strukturę menu i dodano nowe podstrony.

Poprzednia struktura strony została przeniesiona do nowego układu graficznego, niektóre zakładki otrzymały nowe nazwy, ale struktura serwisu jest w dużej mierze podobna. Treści na stronie roedl.pl prezentowane są w bardziej interaktywnej, a materiały audiowizualne i prezentacje oferty firmy w multimedialnej formie. Dzięki wersji mobilnej użytkownicy mogą wygodnie korzystać ze strony na urządzeniach przenośnych. Witryna roedl.pl ma ponad 300 podstron i jest drugą największą (po niemieckiej) witryną dotyczącą Rödl & Partner. W najbliższych miesiącach pojawi się jeszcze wersja niemiecka i angielska serwisu.

Strona roedl.pl jest dostosowana do identyfikacji wizualnej marki. Powstały nowe podstrony, w tym m.in. zakładka CSR, która jest wyraźnym sygnałem że Rödl & Partner zamierza bardziej skoncentrować się na odpowiedzialnym i zrównoważonym rozwoju firmy. Nowością jest też zakładka „Dla mediów", w której znaleźć można informacje prasowe dotyczące zmian w firmie, nowych usług, nowych klientów i prowadzonych dla nich spraw.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA