fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

act BSWW wzmacnia praktykę zamówień publicznych

Sebastian Pietrzyk
materiały prasowe
act BSWW z sukcesami działa w dziedzinie zamówień publicznych już blisko 20 lat i nieprzerwanie stawia na rozwój. Do zespołu kancelarii dołączył adwokat Sebastian Pietrzyk, który obejmie stanowisko Partnera i wspólnie z adwokat Marceliną Daszkiewicz pokieruje praktyką prawa zamówień publicznych.

Działania Sebastiana Pietrzyka będą koncentrowały się na dalszym rozwoju praktyki i umacnianiu pozycji act BSWW w zakresie zamówień publicznych.

– Sebastian to doświadczony doradca, który od kilkunastu lat z sukcesem wspiera wykonawców i zamawiających w zakresie postępowań o udzielenie zamówień publicznych, a także przy realizacji tego typu projektów – mówi Jacek Bieniak, Partner Zarządzający w act BSWW. - Jego obecność w kancelarii niewątpliwie przełoży się na korzyść dla Klientów – dodaje.

Nowy partner specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, ocenie roszczeń, FIDIC i sporach infrastrukturalnych, wspierając zarówno wykonawców jak i zamawiających, w szczególności z branży architektonicznej, energetycznej, transportowej i IT.

Sebastian Pietrzyk brał udział w licznych projektach związanych z przygotowaniem EURO 2012 w Polsce (modernizacja linii kolejowych i drogowych, budowa stadionów i rozbudowa lotnisk). Przez kilkanaście lat był związany z projektami modernizacji linii kolejowych w Polsce o strategicznym znaczeniu i wartości ponad 5 mld euro. Doradzał także w procesie budowy gazoportu LNG w Świnoujściu. Ponadto służy poradą prawną w przygotowaniu strategii prowadzenia sporu i negocjacji z zamawiającymi oraz w zakresie tzw. claim managment. Skutecznie reprezentuje klientów w licznych sporach przed Krajową Izbą Odwoławczą (KIO) i Sądami Okręgowymi. Jest autorem komentarzy do Prawa zamówień publicznych. Regularnie występuje w roli prelegenta na konferencjach i seminariach poświęconych zamówieniom publicznym.

Marcelina Daszkiewicz, adwokat, Senior Associate, współkierująca praktyką zamówień publicznych jest związana z act BSWW od 2016 roku i prowadzi jedne z największych projektów kancelarii z zakresu zamówień publicznych.

act BSWW to zespół 70 prawników, będący częścią europejskiej kancelarii prawnej act legal. Jedną z wiodących specjalizacji kancelarii jest doradztwo z zakresu zamówień publicznych. Obejmuje zarówno doradztwo bieżące w toku postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, jak również reprezentację w postępowaniach przed Prezesem Urzędu Zamówień Publicznych, w postępowaniach przed składem orzekającym Krajowej Izby Odwoławczej oraz przed sądami powszechnymi. Zespół praktyki zamówień publicznych tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, odnoszący liczne sukcesy w tej dziedzinie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA