fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Uchodźcy

Szwajcaria: Uchodźca w areszcie za pocałunek

123RF
Sąd uznał, że starający się o azyl mężczyzna jest winny molestowania seksualnego dwóch młodych kobiet w szwajcarskim Aarau i pocałowania jednej z nich, wbrew jej woli, w policzek. Uchodźca został skazany na grzywnę w wysokości 900 franków szwajcarskich (ponad 800 euro).

Do incydentu doszło w Aarau w styczniu. - Na dworcu kolejowym w Aarau, mężczyzna starający się o azyl i drugi, niezidentyfikowany dotąd mężczyzna, molestowali dwie młode kobiety - poinformował prokurator w rozmowie z dziennikiem "Aargauer Zeitung". Prokurator dodał, że uchodźca w pewnym momencie "pocałował jedną z kobiet w policzek". 

Uchodźca nie był w stanie zapłacić zasądzonej grzywny, więc karę zamieniono mu na 9 dni w areszcie.

O przypadkach molestowania seksualnego Europejek przez uchodźców stało się głośno na początku 2016 roku, kiedy to w sylwestrową noc zorganizowane grupy, składające się m.in. z imigrantów z Afryki Północnej, atakowały kobiety w sylwestrową noc w Kolonii. Po nagłośnieniu sprawy na policję zaczęły się zgłaszać kobiety molestowane przez uchodźców w innych niemieckich miastach, a także w Szwecji i Austrii.

Źródło: thelocal.ch
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA