fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telekomunikacja i IT

Samsung otwiera punkt dla biznesu

materiały prasowe
Firma otworzyła w warszawskim biurowcu Warsaw Spire centrum pokazowe z myślą o klientach biznesowych.

Otwarcie Samsung Mobile B2B Innovation Center to lokalna inicjatywa i jak na razie funkcjonuje tylko w Polsce. Zdaniem Samsunga to ważny element strategii współpracy firmy z klientami biznesowymi, oraz pomysł na to, by zwiększyć zaangażowanie polskiego oddziału instytutu rozwoju i badań w zakresie oferowanych mobilnych rozwiązań dla biznesu.

– Samsung od lat intensywnie rozwija w Polsce ofertę dla biznesu, dlatego stworzenie centrum jest dla nas nie tylko dużym wyróżnieniem, ale też wielką szansą. Chcemy wykorzystać potencjał wynikający z obecności w naszym kraju świetnie działającego centrum R&D Samsung. Daje nam to możliwość prezentowania klientom naszych rozwiązań w asyście zaangażowanych w ich tworzenie inżynierów. Jednocześnie możemy jeszcze sprawniej budować ekosystem partnerów i współpracowników, z którymi będziemy mogli tworzyć kolejne technologie i narzędzia do rozwoju gospodarki. – tłumaczy Adam Roś z zespołu Samsunga. W centrum Samsunga będą prezentowane rozwiązania i najnowsze technologie dla klientów biznesowych, mogą jednak z niego korzystać także klienci indywidualni, którzy chcą poznać gotowe już produkty.

Jak zauważył obecny na oficjalnym otwarciu wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin -  Kształtowanie kompetencji cyfrowych i innowacyjnego krajobrazu naszej gospodarki stanowi ważny filar rozwoju Polski. Z tym większą przyjemnością obserwujemy miejsca takie jak te - gdzie technologia i nauka, wiedza i biznes – łączą się ze sobą dając impuls do dalszego rozwoju nowej, cyfrowej gospodarce. Inicjatywy takie jak te bardzo pomagają zbudować pomost nad doliną dzielącą odkrycia naukowe i ich wdrożenie w życie. Życzę firmie Samsung, aby jak najlepiej wykorzystała potencjał polskich inżynierów, ponieważ zyska na tym nie tylko firma, ale i polska oraz światowa nauka – stwierdził Gowin.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA