fbTrack
REKLAMA

Styl życia

Nie walcz z innymi, walcz z czasem – Escape Room Warszawa

Nieważne, czy jesteś 78-letnim mieszkańcem Urugwaju i pobyt w Warszawie jest jednym z etapów twojej podróży po Europie, czy pracującym w korporacji rodzicem 10-latka i szukasz miejsca, które zrobi na twoim dziecku większe wrażenie niż nowa gra komputerowa lub tablet. Ważne, że lubisz, gdy rzeczywistość przerasta twoje oczekiwania. Zabawa w jednym z pokoi Escape Room Warszawa zainteresuje i usatysfakcjonuje każdego, bez względu na wiek, upodobania i ulubione formy spędzania wolnego czasu. Już w kwietniu fani przygód i adrenaliny będą mogli sprawdzić się w nowym lokalu Escape Room Centrum, który mieści się przy ulicy Marszałkowskiej 140 w Warszawie.

Najlepsza i najintensywniejsza godzina w życiu

Escape Room Warszawa oferuje dziewięć pokoi ucieczki, które bazują na Real Life Escape Game. W zabawie może brać udział od dwóch do pięciu uczestników, którzy mają 60 minut na rozwiązanie zagadek. Na początku niektórzy mówią, że to dużo czasu, jednak po wyjściu z pokoju goście zgodnie stwierdzają, że to jednakże najkrótsza, ale też najintensywniejsza godzina w ich życiu. Uczestnicy zabawy muszą wykazać się sprytem, inteligencją, umiejętnością kojarzenia faktów i współpracy z innymi członkami drużyny. Co istotne, zabawa nie kończy się po rozwiązaniu wszystkich zagadek i wyjściu z pokoju – goście przyznają, że wraz ze znajomymi długo wspominają wizytę w Escape Room Warszawa.

Room Escape Warszawa® to miejsce, które przypadnie do gustu każdemu, kto lubi uruchamiać nowe urządzenia, rozwiązywać zagadki logiczne, okrywać ukryte pomieszczenia i otwierać skrytki. Uczestnicy zabawy mogą sprawdzić, czy potrafią pracować pod presją czasu, podejmować odważne decyzje i myśleć kreatywnie. Chętni mogą spróbować swoich sił w pokojach, które znajdują się w trzech lokalizacjach. W lokalu przy ulicy Śniadeckich 1/15 do dyspozycji gości oddane są pomieszczenia: Piwnica, Laboratorium i Indiana, zaś w lokalu przy ulicy Inżynierskiej 1 na Pradze goście mogą wybrać pokój: Rycerski, Muzeum lub Wehikuł Czasu. W nowo otwartym lokalu przy ulicy Marszałkowskiej 140 można bawić się pokojach: Interactive, Muszkieterowie oraz Olimp, o których więcej informacji można znaleźć na stronie https://roomescape.pl/escape-room-centrum-warszawa/

Escape Room Centrum – nowe kultowe miejsce na mapie Warszawy

Otwarcie Escape Room Centrum to wydarzenie, które na pewno ucieszy tych, którzy już poradzili sobie z zagadkami we wcześniej otwartych lokalizacjach. Spełni oczekiwania każdego, kto uwielbia stawiać sobie nowe wyzwania i pokonywać swoje słabości.

Każdy, kto zdecyduje się na zabawę w pokoju Interactive będzie miał okazję przekonać się, jak wygląda selekcja intergalaktycznych żołnierzy kosmosu. W nowej rzeczywistości na wagę złota będzie umiejętność logicznego myślenia i działania w zespole. Pokój Interactive to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi działać logicznie i dynamicznie. Przy rozwiązywaniu zadań, które zostały przygotowane dla gości przyda się też kreatywność i wyobraźnia.

Pokój Muszkieterowie to propozycja dla każdego, kto w dzieciństwie marzył o tym, by poczuć się jak bohater: chciał być honorowy, odważny, biegły we władaniu szpadą i muszkietem, a zarazem lojalny i sprytny. By poradzić sobie z zadaniem trzeba wykazać się umiejętnością szybkiego kojarzenia faktów i rozpoznawania fałszerstw. To pokój dla tych, którzy nie boją się wziąć na siebie odpowiedzialności za losy Francji!  

Dla miłośników greckich wysp, mitologicznych krajobrazów i ambrozji oraz nektaru przygotowany został pokój Olimp. W krainie boskich pałaców uczestnicy gry będą mieć okazję poznać tajemnice Olimpu i Hadesu, a przy okazji pomóc bogom w odzyskaniu nadprzyrodzonych mocy i atrybutów władzy. Na koniec, gdy zadanie zostanie wykonane, jego uczestnicy zostaną nagrodzeni ambrozją i nektarem. Karą za niewykonanie zadania może być nawet zesłanie do Hadesu!

Tajemnice wciąż do rozwiązania

W Room Escape Warszawa® przy ulicy Śniadeckich można sprawdzić się w pokojach Indiana, Laboratorium oraz Piwnica. Pokój Indiana to świetne miejsce dla miłośników Indiana Jones, którzy nie boją się ryzyka i wymagających zadań. Odwołanie się do pierwotnych instynktów i zastosowanie zasad logiki pozwoli odnaleźć drogę na zewnątrz.

Pokój Laboratorium to idealna propozycja dla tych, którzy potrafią wczuć się w rolę szalonego naukowca. Rozwiązanie zagadek wymaga nie tylko otwartego umysłu, spostrzegawczości i kreatywności, ale też świetnej koordynacji i współpracy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, efekty dźwiękowe i wizualne w tym pokoju zachwycą nawet najbardziej wybrednych miłośników tego typu atrakcji.

Natomiast pokój Piwnica jest doskonałą okazją do tego, by zmierzyć się z lękami z dawnych lat. Każdy z nas na pewno pamięta dreszczyk emocji, który towarzyszył mu podczas odkrywania tajemnic starych piwnic, strychów i opuszczonych budynków.

Intelektualny wysiłek na Pradze

W klimatycznej kamienicy na Pradze można bawić się w jednym z trzech pokoi: Rycerskim, Muzeum oraz Wehikuł Czasu. Miłośnicy zbroi i dawnych legend przeżyją cudowne emocje w pokoju Rycerskim, podejmując próbę wydostania się z zamku, który kryje wiele tajemnic. Przy odrobinie szczęścia uczestnicy zabawy mogą spotkać się z duchami dawnych Rycerzy Zakonu Templariuszy.

Pokój Muzeum to jedno z ulubionych miejsc gości Escape Room Warszawa. Jest idealny dla każdego, kto chciałby wcielić się w rolę inteligentnego włamywacza, którego celami są muzeum, dom osobliwości oraz eksponaty. Na początku może się wydawać, że by poradzić sobie z tym wyzwaniem wystarczy być sprytnym, jednak to tylko pozory. Wrażliwość artystyczna i wysportowane ciało też są mile widziane. Dodatkową motywacją do wykonania zadania jest to, że po skutecznym włamaniu jest się super-bohaterem, a nie włamywaczem.

Jeśli należysz do osób, które choć raz w życiu marzyły i przeniesieniu się w czasie, to koniecznie zajrzyj do pokoju Wehikuł Czasu. To unikalne miejsce, w którym krzyżują się epoki, a na pierwszy rzut oka odległe od siebie elementy okazują się układać w spójną układankę. Tutaj nigdy nie będziesz pewny, czy jesteś w przeszłości czy teraźniejszości.

Uwaga! To uzależnia!

Na wszystkich, którzy zdecydują się na zabawę w którymkolwiek z pokoi czeka jedno niebezpieczeństwo: po każdej wizycie, będą chcieli więcej. Goście zgodnie przyznają, że zaraz po wyjściu z jednego pokoju zastanawiają się, który odwiedzić jako kolejny. Zagadki czekające w Room Escape Warszawa® to doskonały sposób na zintegrowanie zespołu, spędzenie czasu z przyjaciółmi oraz rodziną lub po prostu oderwanie się od codzienności. Jedno jest pewne: rzeczywistość przerośnie oczekiwania. Pozwól jej na to, tak jak bohaterowie przedstawieni na początku tego tekstu i zarezerwuj miejsce w jednym z pokoi już dziś!

 

Room Escape Warszawa

ul. Śniadeckich 1/15 (Metro Politechnika)

e-mail: biuro@roomescape.pl

TEL. +48 503 966 012

https://roomescape.pl/kontakt/

 

Escape Room Warszawa®

ul. Inżynierska 1 (Metro Dworzec Wileński)

e-mail: biuro@roomescape.pl

tel. +48 22 118 30 62

https://escaperoom.pl/kontakt/

 

Escape Room Warszawa®

ul. Marszałkowska 140 (Metro Świętokrzyska)

e-mail: biuro@roomescape.pl

tel. +48 500 351 342

 

https://escaperoomcentrum.pl/

REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA