fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Marynarka Wojenna USA dysponuje tajnymi dokumentami o UFO

YouTube
Amerykańska Marynarka Wojenna posiada materiały o UFO, których ujawnienie "wyrządziłyby wyjątkowo poważne szkody bezpieczeństwu narodowemu Stanów Zjednoczonych".

Do Marynarki Wojennej USA zwrócono się o informacje w sprawie nagrań z udziałem zaskoczonych pilotów. W zasięgu ich wzroku były tajemnicze obiekty, które poruszały się z dużą prędkością.

W odpowiedzi poinformowano, że wojsko posiada pewne informacje, które są objęte ścisłą tajemnicą. Wcześniej marynarka wojenna potwierdziła, że traktuje to obiekty jako UFO, jednak nie ma pewności, że ich pochodzenie jest pozaziemskie.

Jedno z nagrań zostało w 2017 roku opublikowane przez "New York Times". Piloci powiedzieli dziennikarzom, że widzieli obiekty, które przyspieszają się i zatrzymują w sposób, który wykracza poza znaną ludziom technologię.

Wojsko poinformowało, że posiada ściśle tajne informacje o niezidentyfikowanych obiektach latających, które mogłyby spowodować "wyjątkowo poważne szkody dla bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych" w przypadku ich ujawnienia.

Termin UFO (niezidentyfikowany obiekt latający - ang.) nie oznacza, że obiekt jest obcego pochodzenia. Wiele sytuacji jest wyjaśnianych, a często podejrzane obiekty należą do wojska.

Rzeczniczka Pentagonu Susan Gough powiedziała w tym tygodniu, że trwa dochodzenie w sprawie "obserwacji".

Źródło: Business Insider
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA