Taki podział mandatów oznacza, że Razem mogłoby utworzyć w Sejmie swoje koło (potrzeba do tego trzech posłów), a Wiosna mogłaby stworzyć własny klub (do tego potrzeba 15 posłów).
Ciężka praca, udana kampania, dobry program, utalentowane polityczki i politycy i Wasze głosy dały nam ten sukces. Przedstawiamy posłanki i posłów Partii Razem.@MagdaBiejat @dgpopiolek @PolaMatysiak @_mkonieczny @ZandbergRAZEM @mmzawisza https://t.co/FVcKxhvVpe pic.twitter.com/QpczXtpD5o
— Razem (@partiarazem) October 14, 2019
Z Partii Razem do Sejmu dostał się Adrian Zandberg (polityk, który osiągnął najlepszy wynik spośród wszystkich kandydatów Lewicy do Sejmu), a także Maciej Konieczny, Marcelina Zawisza, Magdalena Biejat, Daria Gosek Popiołek i Paulina Matysiak. Razem w wyborach do PE startowało z własnej listy i uzyskało wówczas 1,24 proc. głosów.
Z kolei spośród posłów Lewicy, którzy weszli do Sejmu, 17 związanych jest z Wiosną. To: Robert Obaz, Krzysztof Śmiszek, Gdula, Maciej Gawkowski, Joanna Scheuring-Wielgus (startowała z list Wiosny do PE), Monika Pawłowska, Anita Kucharska-Dziedzic, Hanna Gill-Piątek, Anita Sowińska, Paweł Krutul, Beata Maciejewska, Marek Rutka, Wanda Nowicka (startowała z list Wiosny do PE), Maciej Kopiec, Monika Falej, Małgorzata Prokop Paczkowska i Katarzyna Kotula.
Wiosna w wyborach do PE startując osobno uzyskała 6,06 proc. głosów co przełożyło się na trzy mandaty.