fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Joachim Brudziński na zakupach w niedzielę. "Robiłem i będę robił"

Fotorzepa/Robert Gardziński
Dziennik "Fakt" pokazał zdjęcie szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego robiącego zakupy w niedzielę. "Byłbym załganym politykiem, gdybym twierdził, że nie robiłem zakupów w niedzielę" - skomentował polityk.

Ustawa ograniczająca handel w niedziele obowiązuje od 1 marca. Zakłada ona, że w tym roku dwie niedziele w miesiącu - pierwsza i ostatnia - będą handlowe. Od przyszłego roku będzie to jedna niedziela, a od 2020 roku tylko w czasie siedmiu niedziel będzie można robić zakupy.

O niedzielnych zakupach szefa MSWiA poinformował dziś dziennik "Fakt". Joachim Brudziński na Twitterze skomentował materiał. "Ale afera. Wredny „pisior” pojechał własnym samochodem i sam załadował zakupy. A mógł przecież jak jeden”światowy” minister w rządzie #PO wysłać po pizzę swoją ochronę" - napisał minister.

"Mówiłem wielokrotnie podczas dyskusji nad zakazem handlu w niedzielę, że byłbym załganym politykiem gdybym twierdził, że nie robiłem zakupów w niedzielę. Robiłem i pewno jeszcze nie raz będę robił. Ale w przeciwieństwie do moich krytyków nie płaczę jak sklepy w niedziele są zamknięte" - dodał Brudziński.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA