fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Dzwonił na policję zapewnić, że go "nie złapią". Jest w areszcie

AdobeStock
Śledczy z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu zatrzymali 40-letniego mężczyznę po tym, jak zadzwonił do mundurowych, aby poinformować ich, że "nigdy nie zostanie zatrzymany".

Śledczy od dłuższego czasu poszukiwali 40-latka z Wyszkowa, który był poszukiwany listami gończymi przez sądy z Lublina, Chełma oraz Mińska Mazowieckiego. Mężczyzna miał do odsiedzenia w więzieniu dziewięć lat za kradzieże z włamaniem i przywłaszczenia mienia. Ze względu na to, że 40-latek bardzo często zmieniał adresy zamieszkania oraz marki aut, którymi się poruszał, skutecznie unikał wymiaru sprawiedliwości.

40-latka zatrzymano podczas ćwiczeń na siłowni. Kilka dni przed aresztowaniem mężczyzna zadzwonił na policję z terenu, skąd pochodził, aby poinformować, że jest poszukiwany oraz, że „nigdy nie zostanie zatrzymany”.

Sekcja Poszukiwań i Identyfikacji Osób, która zatrzymała mężczyznę, istnieje już cztery lata. Należy ona do struktury Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.

Źródło: Policja
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA