fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Śmierć Brytyjki w Nowej Zelandii. Uduszona w trakcie seksu?

Lucie Blackman Trust
Podejrzany w sprawie śmierci w Nowej Zelandii brytyjskiej turystki, Grace Millane, umówił się na randkę z inną kobietą w czasie, gdy w jego mieszkaniu znajdowało się jeszcze ciało Brytyjki - informuje BBC.

Millane swojego oprawcę miała poznać na Tinderze - podobnie jak kobieta, z którą 27-latek umówił się już po śmierci Brytyjki.

22-letnia Millane, mieszkanka hrabstwa Essex była widziana żywa ostatni raz w Auckland, w Nowej Zelandii, 1 grudnia. Tydzień później odnaleziono jej ciało.

Podejrzany nie przyznaje się do morderstwa.

Prokuratura twierdzi, że Brytyjka została uduszona w mieszkaniu podejrzanego po tym jak para poznała się na Tinderze.

Obrona utrzymuje, że śmierć Brytyjki była wypadkiem w czasie dobrowolnego stosunku seksualnego. - Działanie, które miało zwiększyć przyjemność seksualną, zakończyło się źle - twierdzą obrońcy 27-latka.

Prokurator Robin McCoubrey przedstawiając akt oskarżenia stwierdził, że po poznaniu się za pośrednictwem Tindera para "spędziła wieczór w swoim towarzystwie". Prokuratura dysponuje nagraniami, na których widać jak 27-latek i Millane całują się". - Prawdopodobnie obie strony spodziewały się aktywności seksualnej - dodał prokurator.

27-latek początkowo miał zeznać policji, że po wypiciu kilku drinków z Millane rozstał się z 22-latką.

Potem mężczyzna zmienił zeznania twierdząc, że między nim a 22-latką doszło do "ostrego stosunku seksualnego".

Po akcie seksualnym mężczyzna miał zasnąć pod prysznicem i dopiero rano odkrył, że Millane nie żyje.

Tymczasem prokurator twierdzi, że kobieta miała na ciele obrażenia wskazujące, że opierała się mężczyźnie. Prokuratura oskarża 27-latka o uduszenie kobiety.

Prokurator zwrócił też uwagę, że 27-latek nie przejął się śmiercią dziewczyny. Już po jej zgonie miał zacząć szukać w internecie materiałów pornograficznych. Miał też wykonywać zdjęcia ciała zamordowanej.

Tego samego dnia poznał na Tinderze inną kobietę i poszedł z nią na randkę. Ciało Millane wciąż znajdowało się wówczas w jego mieszkaniu.

Dopiero później podejrzany pozbył się zwłok zakopując je w pobliżu Auckland.

Źródło: BBC
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA