fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przemysł spożywczy

KFC wyprodukowało świecę o zapachu sosu z tłuszczu smażonego kurczaka

Bloomberg
Świeczka nie tylko pachnie, ale i wygląda jak sos z tłuszczu smażonego kurczaka. Można ją kupić tylko w Wielkiej Brytanii, ale w mediach społecznościowych robi prawdziwą furorę.

Brytyjska sieć KFC postanowiła stworzyć specjalną świecie dla wszystkich wielbicieli kurczaków smażonych oraz sosu - tzw. gravy, niezwykle popularnego na Wyspach. Wyprodukowano limitowana serie 230 świec o zapachu i wyglądzie sosu.

Nie można ich tak po prostu kupić, ale można je wygrać w specjalnym konkursie. Wystarczy wejść na stronę internetową kfc.co.uk/gravycandle

Dla wielbicieli amerykańskich kurczaków w panierce przygotowano specjalne dźwięki - KFChill experience. W ramach relaksu i medytacji można posłuchać dźwięku smażonych kurczaków, spadających frytek oraz bulgocącego sosu.

To nie pierwsza świeca zapachowa KFC. W 2016 roku w Nowej Zelandii wyprodukowano 25 świec o zapachu smażonego kurczaka. Rok później w Japonii KFC wyprodukowało kule do kąpieli (bath bombs) o zapachu smażonego kurczaka oraz 11 ziół i przypraw używanych w restauracjach sieci KFC. natomiast w Hongkongu można było kupić jadalny lakier do paznokci o smaku smażonych kurczaków - w wersji łagodnej i pikantnej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA