fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przemysł spożywczy

Donut z kurczakiem? KFC odważnie testuje nowe smaki

KFC
W USA cukier jest popularnym dodatkiem do wszystkiego. Ale słodki donut z kurczakiem w słynnej panierce nawet tam budzi zdziwienie.

Od 16 września w niektórych miastach i stanach USA fastfoodowy gigant KFC testuje nową kanapkę. Nowym smakiem jest słodki donut, czyli pączkopodobne ciastko z dziurką z kurczakiem w panierce, z której KFC jest znane. Donuty są, jak informuje CNN, dostępne w KFC w dwóch opcjach – donut z dodatkiem kawałków kurczaka lub kanapka, w której między dwa donuty włożony został kawałek kurczaka w panierce.

Limitowana opcja dostępna jest tylko w lokalach KFC w Norfolk i Richmond w Wirginii oraz w Pittsburghu. Jak zauważają Amerykanie, warto odnotować, że donut z kurczakiem nie jest dostępny w Kentucky, czyli w stanie, w którym cała historia KFC się zaczęła i w którym sieć nadal ma swoją siedzibę.

Czytaj także: KFC testuje nowe bezmięsne dania: skrzydełka i nuggetsy 

Opinie na temat limitowanej oferty KFC są podzielone. Części konsumentów bardzo się ona podoba, ale jest też wiele osób, które wprost mówią, że taka propozycja jest bardzo niezdrowa. Są też tacy, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo niezdrowa może być propozycja KFC, ale i tak są nią zachwyceni.

Słodko-słona propozycja KFC to próba lepszego wykorzystania przez sieć mody na kanapki z kurczakiem, jaka ogarnęła USA. Propozycje dla smakoszy kurczaka chcą mieć wszystkie liczące się sieci fastfood.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA