fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

„Dumny z Pomorza”. Rzecznik rządu w spocie

W swoim klipie wyborczym rzecznik rządu Piotr Müller nie tylko podkreśla osiągnięcia PiS, ale również to, że jest dumny z reprezentowania okręgu, z którego startuje.

– Każdy dzień to ciężka i intensywna praca Polaków, żeby w naszym kraju było lepiej. Od czterech lat zmieniamy Polskę na lepsze. Wspieramy młodych. Pomagamy polskim rodzicom. Pamiętamy o naszych seniorach i o naszej historii – mówi Müller w swoim wyborczym klipie. Są w nim sceny z prac rządu, w tym posiedzenia Rady Europejskiej ale też np. rozmowa Müllera z łączniczką Armii Krajowej i NZW Janiną Kos. Müller startuje z 3 miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu gdyńsko-słupskim z miejsca numer trzy.

W klipie podkreśla też, ze jest dumny z reprezentowania Pomorza (został posłem obecnej kadencji po śmierci Jolanty Szczypińskiej). – Gdy myślę o swojej pracy, śmiało mówię – jestem dumny, że jestem z Pomorza – mówi w spocie. Müller to jeden z najbliższych współpracowników premiera Mateusza Morawieckiego, wcześniej był wiceministrem nauki i szkolnictwa wyższego. Jest jednym z najmłodszych polityków PiS startujących z wysokiego miejsca na listach partii (rocznik 1989).

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA