fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Czarzasty do Karczewskiego: Niech pan popracuje na roli

tv.rp.pl
O wiele bardziej denerwuje ludzi to, że ktoś może wjechać na cmentarz czy jeść w towarzystwie bez maski, podczas gdy inni nie mogą, niż powołanie pani Manowskiej na szefa SN - mówił w Polsat News lider SLD Włodzimierz Czarzasty.

Czarzasty był gościem porannego programu "Graffiti".

Komentował m.in. wypowiedź ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który poradził nauczycielom i studentom, żeby przez "kilka-kilkanaście dni" popracowali u rolników.

Zdaniem Czarzastego słowa Ardanowskiego wpisują się w pasmo "nieszczęśliwych i aroganckich" wypowiedzi polityków PiS, którzy "tracą wyczucie społeczne".

- Im gorzej w PiS, tym lepiej dla Polski i formacji demokratycznych - stwierdził polityk Lewicy.

Czarzasty skomentował również wybór prezydenta Dudy, który wskazał sędzię Małgorzatę Manowską na stanowisko I Prezes Sądu Najwyższego, mimo bardzo ograniczonego poparcia zgromadzenia ogólnego SN. Gość "Graffiti" ocenił, że Polaków o wiele bardziej niż ten wybór irytuje to, że "ktoś może wjechać na cmentarz czy jeść w towarzystwie bez maski, podczas gdy inni nie mogą".

W reakcji na wpis wicemarszałka Senatu Stanisława Karczewskiego na wybór Manowskiej -

- Czarzasty poradził politykowi PiS, by zajął się złogami w swoim środowisku, a także skorzystał z rady ministra rolnictwa i popracował na roli u boku studentów i nauczycieli.

Jak pan złapie trochę świeżego powietrza, to pan zmądrzeje - powiedział Czarzasty.

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA