fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Frasyniuk: Schetyna jak Kaczyński. Prawie nie ma różnic

Władysław Frasyniuk
Fotorzepa, Bartek Sadowski
- Jest tak podobny do Kaczyńskiego, że aż trudno znaleźć różnicę. Nawet sposób zarządzania partią jest ten sam - uważa były opozycjonista Władysław Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk dosadnie skrytykował kampanię Koalicji Obywatelskiej, szczególnie PO.

Ocenił, ze sztab wyborczy KO przestał funkcjonować w momencie, w którym ogłoszono, że Krzysztof Brejza będzie kandydatem do Senatu, a nie do Sejmu.

- Szlag mnie trafiał, jak na to patrzyłem. To był koniec, kompletnie niezrozumiała decyzja. Brejza został wyrzucony na margines życia politycznego - mówił Frasyniuk w TOK FM.

Były opozycjonista uważa, że Grzegorz Schetyna to "idealny lider PO dla innych partii".

Jego zdaniem lider PO tak przypomina prezesa PiS, nawet w sposobie zarządzania partią, że aż trudno znaleźć jakiekolwiek różnice. Według Frasyniuka przewaga Kaczyńskiego polega na tym, że mówi o Polsce ze swoich marzeń i przyciąga media.

- Nawet jak postanowił się schować, to zrobił to skutecznie. Schetyna tylko na niby skrył się za Małgorzatą Kidawą-Błońską - ocenił Frasyniuk.

Uważa też, że Grzegorz Schetyna potraktował Kidawę-Błońską instrumentalnie, nie dając jej zaistnieć. Z kolei sama kandydatka KO na premiera pokazała, że nie ma dość siły ani temperamentu, żeby być liderem.

Źródło: TOK FM
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA