fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Miller o słowach Kaczyńskiego: Komunikat, że PiS może przegrać

Leszek Miller
rp.pl
- Mamy do czynienia z utratą dynamiki, prezentowaną przez Prawo i Sprawiedliwość - tak były premier Leszek Miller skomentował w TVN24 wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego na wyjazdowym posiedzeniu klubu PiS w Jachrance.

- Obserwując ostatnie wystąpienie prezesa Jarosława Kaczyńskiego, odniosłem wrażenie, że jest intelektualnie znużony i bardzo zdesperowany - stwierdził były szef SLD komentując to wystąpienie.

Czytaj także:

Czego przestraszył się Jarosław Kaczyński?

Zdaniem Millera słowa Kaczyńskiego były "czytelnym komunikatem, że PiS może przegrać wybory", który popłynął do działaczy PiS.

Były premier ocenił, że Kaczyński próbuje przygotować na ewentualną porażkę działaczy PiS. - W samym tym wystąpieniu pana Kaczyńskiego było więcej defensywy niż ofensywy - ocenił. 

Miller ocenił, że w PiS politycy mają świadomość, iż "misja premiera (Mateusza) Morawieckiego nie udała się". Według Millera zamiana Beaty Szydło na Morawieckiego miała pozyskać dla PiS elektorat centrowy. Tymczasem, jak stwierdził, pod rządami Morawieckiego "centrum jest jeszcze bardziej przestraszone", a UE - relacje z którą Morawiecki też miał poprawić - "jeszcze bardziej nasrożona niż była".

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA