fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Książę Karol chciał odwołać ślub z Dianą?

Wikimedia Commons, Attribution-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-SA 2.0), Dan Marsh
Jak donosi „Daily Mail”, książę Karol na kilka dni przed ślubem z Dianą planował odwołanie uroczystości, gdyż zdawał sobie sprawę, że mało ich łączy.

Zdając sobie sprawę z tego, jakie byłyby konsekwencje takiej decyzji, nie odważył się na rozstanie - pisze „Daily Mail”. 

 

Informacje dotyczącą wątpliwości księcia Karola ujawnił tuż przed ślubem reporter rodziny królewskiej Robert Jobson. Znalazły się one w książce wydanej z okazji siedemdziesiątych urodzin księcia Walii. Znaleźć w niej można informacje na temat wielu obszarów jego życia, poglądów politycznych, czy właśnie temat ślubu z księżną Dianą.

Książę Karol miał powiedzieć Robertowi Jobsonowi, że zdawał sobie sprawę, że mało ich łączy. To właśnie niezgodność charakterów miała być powodem rozważań w sprawie odwołanie ślubu. Książę Walii im bliżej poznawał Dianę, tym bardziej przekonywał się, że niemal jej nie zna, a ich małżeństwo nie przetrwa próby czasu. 

Jobson ujawnił także, że księciu wystarczyło jedynie kilka spotkań z Dianą, aby zdał sobie sprawę, że do siebie nie pasują. 

Jak informuje „Daily Mail”, książę Walii miał po ślubie powiedzieć swojemu przyjacielowi, że o odwołaniu uroczystości myślał już w 1981 roku, gdy podczas zaręczyn zastanawiał się nad przyszłością ich związku. 

Źródło: Daily Mail
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA