fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Po godzinach

Letnia Spartakiada Prawników rusza 9 września

www.sxc.hu
Po raz pierwszy w tym roku urządzono miasteczko spartakiadowe.

XXVI Ogólnopolska Letnia Spartakiada Prawników rusza już w środę 9 września i potrwa do niedzieli 14 września. Tegoroczną organizuje Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie.

Zawody obejmują ponad 20 dyscyplin sportowych. Oprócz tradycyjnych sportów drużynowych takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy streetball nie zabraknie także kręgli, szachów, golfa, a także brydża.

Uczestnicy spartakiady zostaną zakwaterowani w obiektach Szkoły Główniej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie odbywać się będzie większość konkurencji sportowych.

Przewiduje się ponadto wiele imprez towarzyszących. Po raz pierwszy w historii ogólnopolskich spartakiad prawników uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z wyjątkowej atrakcji. Mowa tu o centralnym miejscu, tzw. miasteczku spartakiadowym. Będzie w nim można odpocząć między zawodami, podzielić się wrażeniami ze sportowej rywalizacji i cieszyć zwycięstwami. Dodatkowo w tym miasteczku odbywać się będą zawody w takich konkurencjach, jak: rzut kaloszem, ringo czy piłkarzyki.

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA