fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Hiszpanie budują na Powiślu

materiały prasowe
Inwestycja Górnośląska 6 na stołecznym Powiślu firmy Volumetric ma być gotowa za dwa lata. Ceny mieszkań wahają się od 20 do 30 tys. zł za mkw.

Deweloper, firma Volumetric, zawarła umowę o generalne wykonawstwo ze spółką SPS Construction. Wykonawca na plac budowy wszedł na początku listopada. Górnośląska 6 - ośmiopiętrowy budynek u zbiegu ulic Górnośląskiej i Koźmińskiej - zaoferuje 50 mieszkań o powierzchni od 27 do 189 mkw. Na parterze powstanie jeden lokal usługowy. Deweloper zaplanował też trzykondygnacyjny garaż podziemny. Inwestycja ma być gotowa w listopadzie 2021 roku.

Spółką odpowiedzialną za realizację inwestycji jest Volumetric Górnośląska, spółka celowa z grupy Volumetric, hiszpańskiego dewelopera obecnego na rynku warszawskim od 2006 roku.

Standard wykończenia budynku przewiduje klimatyzację we wszystkich pokojach apartamentu, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, drewniane okna z roletami zaciemniającymi, a także markizami w przypadku okien tarasowych, drzwi wejściowe otwierane elektronicznie, a także system smart home wspierający regulacje oświetlenia, temperatury, rolet oraz dopływu ciepłej i zimnej wody do lokalu oraz wiele innych udogodnień.

Elewacja wykończona zostanie kamieniem i okładzinami elewacyjnymi, a charakterystycznym, wyróżniającym jej elementem, będą obrotowe balustrady balkonów, którymi regulować będzie można dopływ światła na balkony i loggie.

- Na szczególną uwagę zasługuje wykończenie części wspólnych i lobby budynku realizowane przez światowej klasy studio wykończenia wnętrz Lazaro Rosa Violan z Barcelony, uczestniczące m.in. w wykończeniu wnętrz Hotelu Raffles Europejskiego w Warszawie - mówią przedstawiciele spółki Volumetric.

Autorem projektu architektonicznego Górnośląskiej 6 jest krakowska pracownia CAVU Architekci z Krzysztofem Kozielewiczem na czele.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA