fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Silesia z panelami

materiały
Energię ze słońca wykorzystuje spółka Agrobex, która buduje osiedle Silesia w Zielonej Górze. Ceny mieszkań zaczynają się od 4,9 tys. zł za mkw.

- Panele fotowoltaiczne mają już nasze inwestycje w Poznaniu – mówi cytowany w komunikacie Krzysztof Kruszona, prezes firmy Agrobex. – Klienci chwalą sobie takie rozwiązanie, które może zaspokoić zapotrzebowanie na prąd, na przykład na klatkach schodowych czy przy oświetleniu terenów zielonych.

Osiedle Silesia powstaje przy ul. Osiedle Śląskie w Zielonej Górze. W dwóch budynkach deweloper zaplanował 117 mieszkań. W pierwszym etapie powstanie 59 lokali o powierzchni od 43,5 do 59 mkw. – od dwóch do trzech pokoi. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki.

Powstaną także naziemne miejsca postojowe, pomieszczenia na rowery, wózkarnie i komórki lokatorskie. Lokale są oferowane w standardzie deweloperskim, można też zdecydować się na pakiet wykończeniowy. - Budowa osiedla przebiega bez zakłóceń, a nawet przyspieszyliśmy harmonogram - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

Pierwszy budynek ma być gotowy pod koniec drugiego kwartału 2021 roku. Niedaleko osiedla są szkoła, przedszkole, przychodnia, klub fitness, punkty handlowo-usługowe.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA