fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Planty Racławickie: 800 mieszkań w zielonym sercu Wrocławia

materiały prasowe
Budowę osiedla przy ul. Racławickiej rozpoczyna spółka Archicom. Deweloper zaplanował 11 budynków. Powstaną w czterech etapach.

Pierwszy etap inwestycji trafił już na rynek. Na klientów czeka 248 mieszkań. Budowa rozpocznie się we wrześniu. Lokale mają być gotowe w drugiej połowie 2021 roku. Na klientów czekają mieszkania o powierzchni od 35 do niemal 90 mkw. Te na ostatnim piętrze będą mieć prawie 3 metry wysokości.

- Położyliśmy nacisk na kameralne przestrzenie zamknięte w kwartały, znaczne odległości między budynkami, piękne widoki z okien i bezpośredni kontakt z przyrodą - opowiada Dorota Jarodzka-Śródka, wiceprezes spółki Archicom. - Inwestycja została przygotowana w taki sposób, aby mieszkanie tu mogły znaleźć zarówno osoby poszukujące oferty premium, prowadzące aktywny tryb życia, jak i rodziny z dziećmi, ceniące sobie bezpieczeństwo i wygodę - mówi cytowany w komunikacie Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom. - Tę ostatnią zapewnia bliskość sklepów, kilkunastu placówek edukacyjnych, miejsc do rekreacji, punktów usługowych czy gastronomicznych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA