fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Na gotowe do dewelopera

Fotoplastykon
materiały prasowe
Nabywcy ostatnich mieszkań na nowych osiedlach mogą liczyć na rabaty i darmowe garaże.

W których nowych inwestycjach kupimy gotowe mieszkania? Jakie lokale znajdziemy na ukończonych projektach? Jaki rabat dostaniemy? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl:

Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp:

Praktycznie wszystkie nasze inwestycje wyprzedajemy na etapie budowy. Gotowych lokali z pozwoleniem na użytkowanie mamy ok. dziesięciu w całej ofercie, która obejmuje 1,4 tys. mieszkań. Wielu klientów decyduje się na zakup tzw. dziury w ziemi. To właśnie wtedy jest największy wybór, a raty na początku spłaty kredytu są dużo niższe, co pozwala spokojnie czekać na odbiór mieszkania.

Wioletta Kleniewska, dyrektor marketingu i sprzedaży w Polnord:

Gotowe mieszkania oferujemy w inwestycji Brzozowy Zakątek na warszawskim Wilanowie, gdzie klienci mogą nabyć lokale w promocyjnych cenach od 7 tys. zł za mkw. oraz na osiedlu Neptun w podwarszawskich Ząbkach, gdzie ceny mkw. mieszkań zaczynają się od 4,7 tys. zł.

W inwestycji City Park w Łodzi oferujemy gotowe mieszkania w cenie od 4,5 tys. zł za mkw. Klienci dostają za darmo komórkę lokatorską. W ukończonym projekcie 2 Potoki w Gdańsku mamy mieszkania w promocyjnych cenach od 4 tysl zł za mkw.

Także w jednej z naszych apartamentowych inwestycji - Brama Sopocka w Gdyni - klienci mogą nabyć mieszkania w cenie od 6,1 tys. zł za mkw. W ramach promocji nabywcy dostają dwa miejsca postojowe i dwie komórki lokatorskie gratis.

Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service:

W każdej oddanej przez nas inwestycji do kupienia jest po ok. 5 proc. gotowych mieszkań. Przy zakupie mieszkań w ukończonych projektach klienci mogą liczyć na rabaty.

Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom:

Większość mieszkań znajduje nabywców na etapie budowy. Teraz oferujemy 38 gotowych lokali w czterech wrocławskich inwestycjach. Osoby poszukujące mieszkań z dopłatami w "MdM" powinny zainteresować się osiedlem Na Ustroniu we wrocławskich Swojczycach.

W ofercie są lokale dwu- i trzypokojowe z balkonami lub ogródkami. Przyszli mieszkańcy Czterech Pór Roku już mogą korzystać z klubu mieszkańca, boiska i placów zabaw, a wkrótce na osiedlu pojawi się klub fitness. Na osiedlu w Jagodnie znajdują się trzypokojowe lokale gotowe do odbioru.

Poszukujący większych przestrzeni mogą wybierać spośród nieruchomości w Ogrodach Hallera. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni powyżej 70 mkw. z dużymi ogródkami lub balkonami. Miłośnicy wyjątkowych krajobrazów powinni zwrócić uwagę na Waterfront Olimpii Port, w którym znajdą lokale oferujące widok na zieleń i rzekę.

Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w Eco Classic:

Mamy w ofercie tylko pojedyncze gotowe lokale.

Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Home Invest:

Gotowe mieszkania w stanie deweloperskim oferujemy w inwestycji Na Sokratesa na warszawskich Bielanach. W sprzedaży są jeszcze ostatnie lokale dwu- i trzypokojowe. Projekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów ze względu na położenie w pobliżu stacji metra Młociny. W inwestycji dostępne są oferty promocyjne.

Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding:

Na osiedlu Nowe Tysiąclecie w Katowicach oferujemy klientom ostatnie dwa gotowe mieszkania. Pojedyncze lokale można również kupić na osiedlu Bernadowo Park w Gdyni.

W naszej ofercie są także domy w Ożarowie pod Warszawą. A już w tym kwartale będą dostępne także gotowe mieszkania w Zielonej Dolinie II na warszawskiej Białołęce.

Eryk Nalberczyński, dyrektor ds. sprzedaży w Lokum Deweloper:

Większość naszych mieszkań sprzedaje się na wczesnym etapie budowy, kiedy oferta jest najbardziej zróżnicowana. Przygotowaliśmy dla klientów wiele programów. Uczestnicy programu Lokum + mogą kompleksowo zaaranżować swoje mieszkanie, korzystając z rabatów i zniżek, m.in. w sklepach z wyposażeniem wnętrz, meblami, czy dodatkami.

Lokum + to również możliwość skorzystania z rabatów już po przeprowadzce (tańsze zakupy, szybszy internet). Dużym zainteresowaniem cieszy się również program Lokum Sąsiedzi.

Mieszkańcy naszych osiedli, którzy zarekomendują zakup w naszych inwestycjach, otrzymują kartę podarunkową do sklepu ze sprzętem elektronicznym i AGD, a nowy nabywca zyskuje 1 proc. rabatu na wybrane mieszkanie.

Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży Red Real Estate Development:

Gotowe mieszkania z pozwoleniem na użytkowanie oferujemy w naszej poznańskiej inwestycji Red Park. Dostępne są dwu- i trzypokojowe lokale w cenie od 5,7 tys. zł za mkw. Fakt, że do lokali można wprowadzić się od razu po dopełnieniu formalności, sprawia, że klienci chętnie je wybierają.

Marcin Liberski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Atlas Estates:

Wszystkie gotowe mieszkania w dotychczas zrealizowanych przez nas inwestycjach w Warszawie zostały sprzedane, zarówno w inwestycji Capital Art Apartments, jak i ConceptHouse Mokotów.

Jerzy Kłeczek, specjalista ds. marketingu w Activ Investment:

Nie mamy żadnych gotowych mieszkań w naszych inwestycjach. Wszystkie lokale są kupowane na etapie budowy. Zdarza się, że w niektórych projektach 75 - 80 proc. mieszkań rezerwowanych jest przed rozpoczęciem prac budowlanych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA