fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media i internet

Awaria Messengera. Aplikacja ma problemy z działaniem

Bloomberg
Problem wygląda na globalny, choć nie każdy użytkownik jest nim dotknięty.

Od około południa czasu polskiego użytkownicy aplikacji Messenger zgłaszają problemy z funkcjonowaniem usługi. Problemy dotykają też mobilnej aplikacji Facebooka. Kłopoty nie dotyczą jednak tylko polskich użytkowników popularnej usługi komunikacyjnej Facebooka, raporty o problemach zgłaszają użytkownicy z wielu krajów.

Na mapie w serwisie DownDetector widać, że dużo zgłoszeń pochodzi z Polski, Wielkiej Brytanii, Francji, krajów Beneluksu czy Brazylii, Filipin i Japonii. Problemy mają też mieszkańcy Malezji, Indonezji i Australii.

Nie wszyscy użytkownicy są dotknięci problemem. Niektórym usługa, póki co, działa. Inni raportują brak działania lub nieprawidłowe funkcjonowanie Messengera. Problemy z aplikacją mobilną Facebooka mają podobny zasięg, co kłopoty Messengera, więc wygląda to na globalną awarię. Facebook na razie nie skomentował sytuacji. Jedyne czego możemy być pewni, to to, że pracuje nad rozwiązaniem sytuacji, co można łatwo stwierdzić po malejącej już liczbie zgłoszeń.

Messenger to jedna z najważniejszych usług Facebooka. Umożliwia komunikację tekstową, przesyłanie zdjęć, rozmowy głosowe i wideo, a także kontakt między firmami i ich klientami.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA