fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Magistrowie/studenci

"Podatkowi liderzy" - znów można zagrać o staż

Adobe Stock
Ruszyła kolejna edycja konkursu „Podatkowi liderzy" dla studentów oraz absolwentów kierunków prawniczych i ekonomicznych.

Do 24 maja resort finansów czeka na prace konkursowe w siódmej już edycji konkursu, który ma zachęcić młodych prawników i ekonomistów do dyskusji o aktualnych wyzwaniach polskiego prawa podatkowego. Tematem pracy konkursowej w tym roku jest „Partnerstwo biznesu z fiskusem".

Organizatorzy podkreślają, jak ważna dla fiskusa jest wiedza o potrzebach firm. Chcą, by uczestnicy konkursu zaproponowali nowe ścieżki współdziałania biznesu z administracją skarbową. Czekają na pomysły młodych, jak zbliżyć do siebie administrację skarbową i przedsiębiorców i jak pomagać podatnikom odnaleźć się w nowych obowiązkach. A także jakie działania sprawiają, że fiskus jest postrzegany jako partner przedsiębiorcy.

Praca nie może przekroczyć dwóch stron A4, a należy ją wysłać do 24 maja 2020 r. na adres praktyki@mf.gov.pl. Zgodnie z harmonogramem konkursu informacja o terminie rozmów z autorami wybranych prac konkursowych zostanie podana do 31 maja 2020 r. Od 4 do 12 czerwca 2020 r. organizatorzy planują przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, a do 19 czerwca ogłoszenie wyników konkursu. Jest się o co bić. Na najlepszych czeka 12 płatnych staży.

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA