fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Ile na luksusową rezydencję, ile na tani dom

Fotorzepa/Sławomir
W warszawskich Włochach 642-metrowa rezydencja została wyceniona na 27 milionów złotych.

Ten luksusowy dom stoi na działce o powierzchni ok. 3 tys. mkw. – podaje Emmerson Realty. Eksperci tej firmy przeanalizowali oferty najdroższych i najtańszych posiadłości zamieszczone w serwisie otoDom.pl.

Jak opowiada Daniel Kapusta z Grupy Emmerson, najdroższy i najbardziej ekskluzywny dom świata znajduje się w Los Angeles. Wykonany we francuskim stylu budynek kosztuje 450 mln zł.

– Fleur-de-lys jest drugim pod względem wartości domem na świecie Posiadłość mieści się również w Los Angeles i jest stylizowana na Pałac Wersalski. Cena to 370 mln zł – podaje Daniel Kapusta. – Trzeci na podium Updown Court w Wielkiej Brytanii wyceniono na 351 mln zł.

Warszawski dom za 27 mln cechuje, jak mówi Daniel Kapusta, nieszablonowa architektura oraz zastosowanie najwyższej jakości materiałów i najnowszych technologii.

Na stołecznym Mokotowie jest z kolei do kupienia 700-metrowa willa na działce o takiej samej wielkości. Nieruchomość kosztuje 26,3 mln zł. - Najtańsze domy w Polsce można mieć już za 110 tys. zł – podaje ekspert Emmersona. Na Okęciu znajdziemy 50-metrowy budynek na 260-metrowej działce. Cena: 290 tys. zł. W Garwolinie 140-metrowy dom kupimy za 264 tys. zł.

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA