fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kraj

Wygraj bilet do Brukseli – konkurs #belgiandays2016 selfie

Wikimedia Commmons (fot. Jean-Pol GRANDMONT/CC BY 3.0)
O tym, jak ciekawa jest Belgia, będzie można przekonać się podczas 18. Dni Belgijskich w Warszawie w dniach 1-14 października. Organizatorzy przygotowali też konkurs, w którym do wygrania będzie bilet lotniczy na trasie Warszawa-Bruksela-Warszawa dla dwóch osób.

Najdłuższa linia tramwajowa na świecie, największa produkcja czekolady i przynajmniej 160 browarów, w których warzy się około 1500 gatunków piwa. Królestwo Belgii to prawie 190 lat historii, której nie warto sprowadzać do kilku rekordów w księdze Guinessa.

O tym, jak bogaty kulturowo jest ten kraj, jak historycznie i biznesowo głęboko związany jest z Polską i Europą przekonamy się podczas 18. Dni Belgijskich w Warszawie w dniach 1-14 października. Wydarzenie organizowane jest przez Belgijską Izbę Gospodarczą pod patronatem Ambasady Belgii w Polsce, Marszałka Województwa Mazowieckiego, i jak co roku, obfituje w wydarzenia kulturalne i biznesowe.

Przekonać się jak jest w Brukseli będziecie mogli także na własne oczy. Organizatorzy przygotowali konkurs, w którym do wygrania będzie bilet lotniczy na trasie Warszawa-Bruksela-Warszawa dla dwóch osób.

Żeby zdobyć nagrodę, wystarczy w dniach 1-7 października zrobić sobie „selfie”, opublikować je na Facebooku z tagiem #belgiandays2016 i napisać, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać bilet oraz kogo ze sobą zabierzesz, jeśli wygrasz. Autor najlepszego zgłoszenia otrzyma bilet w obie strony dla dwóch osób, nagrodą za drugie miejsce zaś będzie zegarek Ice Watch marki SWISS.

Zwycięzców poznamy podczas Belgijskiego Popołudnia 8 października.

Szczegóły konkursu na Facebooku

 

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA