Reklama
Rozwiń
Reklama

W czterech krajach Unii ma być produkowany Sputnik V

Rosyjski Fundusz Inwestycji Bezpośrednich poinformował, że zawarł umowy na produkcję szczepionki Sputnik V we Francji, Niemczech, Hiszpanii i Włoszech.

Aktualizacja: 09.03.2021 16:09 Publikacja: 09.03.2021 16:00

W czterech krajach Unii ma być produkowany Sputnik V

Foto: AFP

Szef Rosyjskiego Funduszu Inwestycji Bezpośrednich (RDIF) ogłosił we wtorek, że jego instytucja zawarła umowy z zakładami produkcyjnymi we Włoszech, Hiszpanii, Francji i Niemczech na produkcję szczepionki Sputnik V.

Kiriłł Dmitriew, szef RDIF nie chciał na antenie Rassija 24 zdradzać więcej szczegółów w sprawie podpisanych umów.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1351
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1350
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1349
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1347
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Świat
Między Chinami a USA, Azja wybiera autonomię. Bliskowschodni pokój
Reklama
Reklama