fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Mikroapartamenty przy Legnickiej

materiały prasowe
Przy ul. Legnickiej we Wrocławiu holding By Made wybuduje aparthotel ze 129 lokalami o powierzchni od 12,5 do 30,3 mkw. Ceny zaczynają się od 174,5 tys. zł netto.

Deweloper ma już pozwolenie na budowę. Aparthotel Legnicka 60C ma byc gotowy w czwartym kwartale 2021 roku. Budynek stanie w samym centrum Wrocławia, tuż przy galerii Magnolia Park i okolicznych biurowcach. – Lokalizacja najbardziej odróżni nas od podobnych inwestycji - podkreśla Michał Płoucha, dyrektor zarządzający By Made. - Legnicka 60C znajdzie się w samym centrum Zachodniego Obszaru Biznesu, gdzie pracują dziesiątki tysięcy osób. Niedaleko są dwie uczelnie: Wyższa Szkoła Bankowai Dolnośląska Szkoła Wyższa. Pracownicy biurowców i firm z Wrocławskiego Parku Przemysłowego, a także studenci to potencjalni najemcy mikroapartamentów - dodaje.

Podkreśla, że niedaleko są przystanki tramwajowe i autobusowe, zapewniające dobrą komunikację z najważniejszymi miejscami Wrocławia jak Rynek, Ostrów Tumski i plac Grunwaldzki. Nieopodal jest także stacja kolejowa Wrocław Mikołajów.Kolejną zaletą, jak mówi przedstawiciel firmy, jest kameralność inwestycji. - Legnicka 60C to tylko 129 mikroapartamentów o powierzchni od 12,5 do 30,3 mkw. Dominują lokale ok. 18-metrowe - podaje.

- Postawiliśmy na multifunkcjonalne rozwiązania, które gwarantują wygodę mieszkania. Obalamy mit, że nie da się żyć w kilkunastometrowych przestrzeniach - podkreśla architekt Artur Szczepaniak z pracowni AP Szczepaniak, która jest autorem projektu. - Da się, i to wygodnie, komfortowo - zapewnia.

Na parterze budynku przewidziano kawiarnię z ogródkiem, recepcję i lobby ze strefą coworkingu. Na dachu zaprojektowano taras ze strefą relaksu i widokiem na panoramę miasta. Przed budynkiem znajdą się miejsca postojowe oraz stojaki na rowery.

By Made jest nie tylko deweloperem, ale i operatorem. - Oznacza to, że za zarządzanie obiektem, gwarancję najmu i wypłatę zysku będzie odpowiedzialna jedna ze spółek holdingu, z doświadczeniem w zarządzaniu 4-gwiazdkowym hotelem - wyjaśnia Kostiantyn Fedyna, jeden z inwestorów holdingu.

Klienci płacą za lokale w transzach, według harmonogramu zgodnego z postępem prac na budowie.

By Made ma na koncie inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i Oławie (Redycka Wrocław, Tymiankowa Wrocław oraz Iwaszkiewicza Oława) i hotel Red Baron w Świdnicy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA