fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

White Stone Development bierze stołeczne biurowce

ROL
Deweloper planuje nabyć dwa budynki - Helion i Luminar - położone przy ul. Cybernetyki w Warszawie.

Firma White Stone Development podpisała umowę przedwstępną ze spółką Deka Immobilien GmbH. Biurowce Helion i Luminar oferują prawie 15 tys. mkw. GLA i 350 podziemnych i naziemnych miejsc postojowych. Nowy właściciel planuje innowacyjną adaptację budynków.

- Zakup tych dwóch biurowców to dla nas kolejny projekt na rynku inwestycji komercyjnych. Mamy bardzo ciekawy plan, którego realizacja pozwoli na stworzenie nietuzinkowego projektu na mapie stołecznego zagłębia biurowego - zapewnia Anna Suchodolska, członek zarządu White Stone Development.

White Stone Development to firma deweloperska działająca na rynku mieszkaniowym i komercyjnym. Ma na koncie takie inwestycje jak Multimedialny Dom Plusa. - Realizacja kolejnych projektów na rynku nieruchomości komercyjnych to efekt przyjętej strategii, która ma na celu uplasować spółkę wśród liczących się firm z tego sektora - mówi Anna Suchodolska. - Prowadzimy takie inwestycje jak Celebro czy rewitalizacja zabytkowej tkanki miejskiej, jaką jest teren Fortu Mokotów - opowiada.

Budynki przy ul. Cybernetyki zostały oddane do użytku w 2007 i 2008 roku.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA