Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 27.05.2020 08:06 Publikacja: 27.05.2020 07:57
2 zdjęcia
ZobaczFoto: ROL
W zeszłym tygodniu rynek został zasilony ponad 1,2 tys. mkw. wolnej powierzchni. - W całej Polsce w tym czasie wynajęto 40 modułów biurowych o łącznej powierzchni niemal 7,7 tys. mkw. – wynika z informacji REDD, bazy danych o rynku biurowym w Polsce.
– Dane o wynajętych i zwolnionych powierzchniach pokazują, że poprzedni tydzień należy do tych lepszych w ostatnich dwóch miesiącach. W zeszłym tygodniu rynek trafiło zaledwie 1,2 tys. mkw. wolnej powierzchni, która nie została zaabsorbowana przez najemców – podkreśla Piotr Smagała, dyrektor zarządzający REDD.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Wbrew zapowiedziom rządu gminy nie odzyskają prawa do ustalania wskaźnika parkingowego na osiedlach powstających...
Deweloper uregulował w terminie kolejny kupon. W środę zapada seria obligacji o wartości 30 mln zł.
Dwukondygnacyjny park handlowy Andersa w Gliwicach ma być otwarty w pierwszej połowie 2026 roku.
Rozporządzenie w sprawie miejsc doraźnego schronienia w budynkach wielorodzinnych zostanie ogłoszone najpóźniej...
Obniżki stóp procentowych mogą wpłynąć nie tylko na zwiększenie zdolności kredytowej klientów, ale i na wzrost c...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas