fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Nowe magazyny w Olsztynie

materiały prasowe
Rohlig Suus Logistics, polski operator logistyczny, zakończył inwestycję magazynowo-biurową w Olsztynie.

W październiku Rohlig Suus Logistics otworzył oddział w Kielcach. Teraz zakończył inwestycję w Olsztynie. - Otwarcie nowych powierzchni magazynowych i biurowych nie tylko zwiększy możliwości operacyjne firmy, ale również wpłynie na rozwój międzynarodowego transportu towarów ze stolicy Warmii i Mazur - mówią przedstawiciele firmy. - Olsztyńska placówka Rohlig Suus Logistics istnieje od 2016 roku i jest jednym z 21 oddziałów operatora w kraju.

Robert Tymowicz, dyrektor oddziału, komentuje, że rosnące zapotrzebowanie na usługi transportowe w regionie sprawiło, że już po trzech latach Rohlig Suus Logistics zdecydował się na przeniesie do ponaddwukrotnie większego obiektu. - Obiekt, w którym zastosowano rozwiązania zaprojektowane specjalnie na potrzeby firmy, wyposażony jest w dziewięć doków hydraulicznych i siedem bram wyjazdowych na rampy zewnętrzne o łącznej długości 50 m - opowiada. - Pozwoli to na istotne zwiększenie liczby obsługiwanych pojazdów nie tylko krajowego, ale także międzynarodowego transportu. Oddział będzie miał wyznaczone miejsce do świadczenia usługi odprawy celnej.

Rohlig Suus Logistics specjalizuje się w zarządzaniu logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Realizuje procesy spedycyjne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy. W ciągu ostatnich pięciu lat spółka dwukrotnie zwiększyła swoje przychody, zamykając 2018 rok na poziomie 910 mln złotych. Zarządza ponad 200 tys. mkw. powierzchni magazynowej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA