fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Giełda

DM BOŚ zaoferuje akcje studia grupy Bloober Team - iFun4all

Studio z grupy Bloober Team wybiera się na NewConnect. W piątek spółka poinformowała, że oferującym akcje iFun4all w prywatnej emisji będzie Dom Maklerski BOŚ.

Krakowski producent gier, decydując się na upublicznienie iFun4all, liczy na pozyskanie pieniędzy na rozwój studia. Debiut na NC miałby nastąpić jeszcze w pierwszym półroczu 2016 r. Obecnie trwa proces przekształcenia studia w spółkę akcyjną.

– Zgodnie z wymogami programu 3.1.5 POIR „4 stock" przeprowadziliśmy konkurs ofert. Ostatecznie wybraliśmy DM BOŚ, który przedstawił najbardziej konkurencyjną ofertę. Wcześniej BOŚ z powodzeniem uplasował emisję naszego głównego udziałowca spółki Bloober Team – komentuje Michał Mielcarek, prezes iFun4all.

W połowie kwietnia spółka zorganizuje spotkania z inwestorami instytucjonalnymi i indywidualnymi, w trakcie których przedstawiona zostanie nowa strategia działania iFun4all oraz plany wydawnicze na najbliższe 12 miesięcy.

Dotychczas iFun4all kojarzony jest przede wszystkim z bardzo ciepło przyjętego przez media i graczy „Red game without a great name". Jednak już 4 kwietnia odbędzie się światowa premiera kontynuacji tej gry: „Green Game: TimeSwapper". Gra będzie dostępna na platformie Steam (PC, MAC OS, Linux), na konsoli Playstation Vita, a także na iOS i Apple TV.

– Green Game opiera się o mechanizmy, które sprawdziły się w naszej poprzedniej produkcji, ale będzie bardziej nastawiony na myślenie niż szybkość działania gracza. Jej znakiem rozpoznawczym, oprócz dominujących barw zielono-czarnych, będzie manipulacja czasem – dodaje Michał Mielcarek.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA