fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Nowe Warzymice w podszczecińskim Rajkowie

materiały prasowe
Budowę osiedla z ponad 460 mieszkaniami rozpoczyna wkrótce Ronson Development. Kawalerkę można kupić za 197 tys. zł.

Deweloper jest już obecny w Szczecinie. Przy ul. Panoramicznej buduje osiedle Panoramika, które ma liczyć 600 mieszkań. Kolejna inwestycja firmy Ronson Development - Nowe Warzymice (znana wcześniej pod roboczą nazwą Chopin) dostarczy na rynek ponad 460 lokali w kameralnej zabudowie wielorodzinnej. Osiedle powstanie u zbiegu ul. Do Rajkowa i alei Śliwkowej w podszczecińskim Rajkowie.

Spółka rozpoczyna przedsprzedaż lokali z pierwszego etapu, który liczy 54 lokale. W trzech kameralnych budynkach z podziemnym parkingiem powstaną mieszkania o powierzchni od 29 do 89 mkw., w tym osiem mieszkań dwupoziomowych z antresolami. Kawalerkę o powierzchni 29 mkw. w przedsprzedaży można kupić za 197 tys. zł. Do mieszkań na parterze będą przylegać ogródki.

- Szczecin staje się coraz ważniejszym rynkiem dla naszej firmy - mówi Andrzej Gutowski, wiceprezes spółki Ronson Development odpowiedzialny za sprzedaż i marketing. - Cieszy nas zainteresowanie Panoramiką - osiedlem przy ul. Panoramicznej, gdzie tylko w tym roku sprzedaliśmy już niemal 80 mieszkań, a od początku inwestycji prawie 460 lokali. Niebawem zakończymy budowę czwartego etapu tej inwestycji, a w przyszłym roku - piątego. W planach mamy jeszcze jeden, szósty etap Panoramiki - zapowiada.

Dodaje, że Nowe Warzymice to dobra propozycja dla osób pracujących w Szczecinie, które poszukują spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku miasta. - Do ścisłego centrum Szczecina można stąd dojechać w kilkanaście minut. Bliskość terenów zielonych, a także zlokalizowany w pobliżu dyskont spożywczy i inne lokale handlowe i usługowe, zaspokoją wszystkie podstawowe potrzeby przyszłych mieszkańców - zachęca.

Po rozpoczęciu pierwszego etapu osiedla Nowe Warzymice, łączna liczba lokali, których budowę Ronson Development rozpoczał w 2019 r. w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie przekroczy 1,1 tys. - Skala nowo rozpoczynanych projektów w jednym roku będzie rekordowa w dotychczasowej historii spółki - podkreślają przedstawiciele firmy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA