fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Piątkowska 103 na poznańskich Winiarach

materiały prasowe
Budowę mieszkań przy Piątkowskiej w Poznaniu w grudniu rozpocznie Quadro Development. Lokale mają być gotowe w drugim kwartale 2021 roku.

Inwestycja Piątkowska 103 to pięciokondygnacyjny budynek z 42 mieszkaniami o powierzchni od 27 do 72 mkw. Do części mieszkań parterze są przypisane ogródki. Ceny mieszkań zaczynają się od 6,85 tys. zł za mkw. 70 proc. lokali jest już zarezerwowanych.

W podziemnej hali garażowej znajdą się trzy stanowiska. Naziemny parking zaoferuje dziesięć miejsc. Prace przy Piątkowskiej 103 wystartują na początku grudnia. Trwają przygotowania do oczyszczenia terenu. - Jeszcze w tym roku zostanie wykonany wykop pod halę garażową - zapowiada Marek Smogór, prezes firmy budującej Piątkowską.

Atutem inwestycji jest lokalizacja niedaleko punktów usługowo-handlowych (Galeria Pestki, CH Plaza, Biedronka i Makro), przystanków tramwajowych, usług (sale fitness, apteki, restauracje) i terenów zielonych (parki Sołacki i Cytadela).

Piątkowska 103 to niejedyna inwestycja Quadro Dewelopment. W ubiegłym roku firma rozpoczęła budowę dwóch bloków między Górczynem a Grunwaldem. Sielska 14 i Bosa 7 to kameralne budynki. Sielska 14 zostanie przekazana mieszkańcom w I kw. 2020 r., Bosa 7 - w II kw.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA