fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Okam wchodzi na Domaniewską

123RF
Deweloper kupił działkę na warszawskim Mokotowie. Planuje tu wybudować ok. 500 mieszkań.

Przy ulicy Domaniewskiej 49, na działce o powierzchni niemal 11,8 tys. mkw., firma Okam chce postawić ośmiopiętrowe budynki mieszkaniowe z podziemnymi garażami. - Ta okolica działa jak magnes. Mokotów to biura, galerie handlowe, dobra komunikacja, szkoły, przedszkola, parki - mówi  mówi Arie Koren, prezes Okamu. - Jest tu wszystko, czego szukają klienci.

Firma już buduje na Mokotowie. Mieszkania na osiedlach Vista i Mokka sprzedają się bardzo dobrze. - Decyzja o zakupie kolejnej działki w okolicy była dla nas oczywistością. Wystarczyło znaleźć ciekawe grunty, o co niestety nie było łatwo. Ale się udało - podkreśla Arie Koren.

Działka na ulicy Domaniewskiej 49 jest otoczona budynkami biuro-usługowymi. - Teren znajduje się w drugiej linii - zaznacza szef Okamu. - Zapewni to mieszkańcom cieszę i spokój. Budowa ma się rozpocząć pod koniec 2018 roku. Wcześniej lokale trafią do oferty sprzedaży.

Okam prowadzi cztery inne inwestycje w Warszawie: mokotowską Vistę i Mokkę, Żoli Żoli na Żoliborzu, Bohemę na Pradze, a także inwestycję Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach i Łódź.Work w Łodzi.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA