fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Grunwald w ofercie

materiały prasowe
Ostatnią pulę mieszkań na osiedlu Grunwald2 w Poznaniu wprowadza do sprzedaży Ronson Development.

Poznańska oferta Ronsona powiększa się o 38 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 36 do 90 mkw. Osiedle liczy w sumie 268 lokali. Ma być gotowe latem przyszłego roku. Nabywców znalazło ponad 60 proc, osiedli na tym osiedlu. - Grunwald2 w Poznaniu to jeden z naszych bestsellerów - mówi Justyna Hamrol, regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu w Ronson Development. - Zainteresowanie inwestycją rośnie wraz z postępami w budowie. Tylko w trzecim kwartale tego roku sprzedaliśmy na tym osiedlu ponad 30 lokali. Dlatego już teraz wprowadzamy do sprzedaży ostatnią pulę mieszkań.

Dwupokojowy lokal można kupić już za ok. 281 tys. zł. Ceny większych lokali zaczynają się od 6,5 tys, zł za mkw. - Grunwald2 to osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Marcelina. W zaledwie kilka minut dojedziemy stąd do centrum Poznania, lotniska Ławica i do biznesowej części miasta - mówią przedstawiciele dewelopera. - W odległości spaceru są przepiękne tereny zielone - Lasek Marceliński, a także pełna infrastruktura potrzebna mieszkańcom na co dzień - przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, placówki zdrowotne, a także sklepy i punkty gastronomiczne.

Budowa osiedla Grunwald2 zaczęła się w połowie ubiegłego roku, a jej zakończenie planowane jest na drugi kwartał 2020 r.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA