fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Poleskie Ogrody II już na rynku

materiały prasowe
Sprzedaż drugiego etapu osiedla w Łodzi zaczyna Archicom Polska.

Poleskie Ogrody powstają na styku dwóch łódzkich osiedli Złotna i Teofilowa. W drugim etapie inwestycji Archicom zaplanował 116 mieszkań. - Pierwszy etap osiedla przy ul. Rąbieńskiej cieszy się sporym zainteresowaniem, które rośnie wraz z postępem prac budowlanych, dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do sprzedaży kolejnych mieszkań - mówi Małgorzata Krystek, wicedyrektor oddziału Archicom Polska w Łodzi.

Budowa drugiego etapu osiedla rozpoczęła się kilka miesięcy temu. - Zależy nam, aby obie części osiedla były ukończone niemal jednocześnie, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli cieszyć od razu pełną infrastrukturą całego osiedla - dodaje wicedyrektor.

Opowiada, że Poleskie Ogrody zostały zaprojektowane zgodnie z ideą osiedla wygodnego do życia i przyjaznego mieszkańcom. - Budynki są niskie, trzypiętrowe i usytuowane w taki sposób, aby zachować jak największe przestrzenie między nimi - mówi.

Na osiedlu deweloper zaplanował strefę relaksu. Będą fotele, fitness, plac zabaw, miniboisko do koszykówki dla starszych dzieci. - W poszukiwaniu przygód można się wybrać do Parku na Zdrowiu, gdzie znajduje się centrum rekreacyjne ze strefą wypoczynku i strefą street workout, która uchodzi za jedną w najlepszych w Polsce. Jeśli nie park, to Ogród Botaniczny czy łódzkie zoo, w którym w połowie 2021 roku zostanie otwarte Orientarium, lokalna alternatywa dla wrocławskiego Afrykarium - opisuje deweloper. - Dojazd samochodem zajmie niecałe dziesięć minut. W deszczowe dni można się wybrać na pływalnię Wodny Raj na Teofilowie, położoną 3 km od inwestycji.

W pierwszym etapie powstało 89 mieszkań, lokal handlowo - usługowy oraz 25 garaży w parterach budynków. Jest też 79 miejsc parkingowych zewnętrznych. Lokale mają być oddane do marca 2021.

W drugim etapie Poleskich Ogrodów powstaje 116 mieszkań o powierzchni 40-78 mkw., 27 garaży i 79 miejsc parkingowych zewnętrznych. Klucze przyszłym mieszkańcom zostaną przekazane do czerwca 2021 roku.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA