fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Osiedle Przy Jeziorach na finiszu

materiały prasowe
Dobiega końca budowa pierwszego etapu poznańskiego osiedla domów.

Inwestycja powstaje przy nowo powstałej ul. Golęczewskiej. Deweloper - More Place - przygotowuje także dom pokazowy, który jeszcze tej zimy zostanie zaprezentowany klientom.

Pierwszy etap osiedla składa się z 12 pięciopokojowych domów w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 109,4 - 112,2 mkw. Przydomowe ogrody mają ponad 500 mkw. Deweloper proponuje instalację fotowoltaiczną, rozwiązania inteligentnego domu czy system automatycznego nawadniania ogrodu.

- Na Osiedlu Przy Jeziorach trwają ostatnie prace wykończeniowe, montowane są ogrodzenia. Ukończone zostały już wszystkie chodniki - mówi Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

Osiedle powstaje w zielonej okolicy, jest otoczone trzema jeziorami: Kierskim, Kierskim Małym i Strzeszyńskim. - Nieco dalej jest także Jezioro Rusałka - zachęca deweloper. - W najbliższej okolicy jest wiele miejsc do rekreacji i uprawiania sportów. Bliskość dobrze zagospodarowanych plaż, malowniczo położone ścieżki piesze i rowerowe to raj dla miłośników wypoczynku i aktywności na łonie natury.

Niedaleko są też placówki oświatowe, sklepy i punkty usługowe.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA