fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Radmor z nową umową

Produkowane przez Radmor środki łączności zdobywają coraz większe uznanie za granicą. Spółka podpisała kolejny kontrakt na dostawy z pozaeuropejskim państwem.
Zawarte porozumienie zakłada dostawę ponad tysiąca radiostacji taktycznych VHF typu 3501 w konfiguracji doręcznej wraz z akcesoriami. Spółka informuje przy tym, że w razie potrzeby kontrakt może zostać rozszerzony o kolejnych kilkaset sztuk.
Pierwsze dostawy popłyną do odbiorcy w przyszłym roku, a ich zakończenie planowane jest na grudzień 2006 r.
To już kolejny sukces spółki Radmor na arenie międzynarodowej. Nie tak dawano, 15 września bieżącego roku, firma podpisała kontrakt na dostawy środków łączności z Bangladeszem. Kontrakt dotyczył 188 sztuk radiostacji osobistej R35010 wraz z akcesoriami.
Kontrakt z Dalekow-Wschodnim partnerem nie ograniczył się wyłącznie do środków łączności. Radmor dostarczył do Bangladeszu także odbiorniki GPS w ilości 800 sztuk.
Dostarczone odbiorniki, podobnie jak radiostacje, są jednym z elementów podstawowego wyposażenia żołnierzy uczestniczących w misjach pokojowych pod egidą Organizacji Narodów Zjednoczonych.
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA